مهم ترین ویژگی یک #فروشگاه_اینترنتی چیست؟

مهم ترین ویژگی یک #فروشگاه_اینترنتی چیست؟

خرید آسان، تحویل در زمان کوتاه یا اجناس با کیفیت؟ به نظر شما کدامیک می تواند یک مزیت برای یک فروشگاه اینترنتی باشد؟

امروزه فروشگاه های اینترنتی زیاد و بزرگی در ایران وجود دارند که امکان خرید را برای خریداران بسیار آسان کرده اندو حتی در مقایسه با فروشگاه های سنتی مزایا و خدمات بیشتری نیز اعم از ارسال بعضا رایگان و تخفیفات قابل توجه ارائه می دهند.ولی در ایران بیشتر این فروشگاه ها شامل کالاهای غیر مصرفی و با تاریخ انقضای بالا و یا کالاهایی که در تحویل آن سرعت مهم نیست، می باشد.

اما واقعا فروش اینترنتی و ارسال مواد مصرفی مانند مواد غذایی یا موادی که زمان برای ارسال آن فاکتور مهمی محسوب می شود نیز بدون پرداخت هزینه های اضافه در ایران امکان پذیر است؟ یا همچنان باید زحمت خرید و حمل کالاها و جابجایی مشکل آنها را در ترافیک این روزهای تهران و در سرما و گرما به جان بخریم تا در نهایت به خریدی هرچند ناقص بسنده کنیم؟

اما این روزها تکنولوژی در راستای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان راهکارهای تازه و جالبی ارائه می دهد.

سرویس هایی در راستای حل کردن این مشکل به وجود آمده اند که امکان خرید اینترنتی اقلام تازه و مصرفی موجود در سوپرمارکت ها را نیز برای شهروندان فراهم نموده اند و حتی جالتر از آن، اینکه بدون دریافت هزینه ای ،این کالاها را در کمترین زمان به دست مشتریان خود می رسانند.

بله... .در کمترین زمان ممکن، قبل از اینکه شما مسافت خانه تا سوپرمارکت را طی کنید و سختی ترافیک و پیداکردن جای پارک را به جان بخرید، این فروشگاه ها کالاها را به درب منزل شما می رسانند.

در این میان سرویس هایی مثل سوپرمارکت اینترنتی اکالا حتی در روزهای تعطیل نیز این امکانات را برای شما فراهم می کنند و تا ساعت 10 شب هرگونه خریدی که از سوپرمارکت های در سطح شهر دارید را به نیابت از شما انجام داده وبه شما تحویل می دهد.

افراد زیادی روش بهینه و جدید خرید به صورت آنلاین، آن هم از سوپرمارکت را به روش های سنتی ترجیح داده و سوپرمارکت های در سطح شهر، کالاهای خودرا به صورت اینترنتی در معرض دید مشتری قرار می دهند و با پیک رایگان به دست مشتریان خود می رسانند.

سوپرمارکت اینترنتی اکالا اقلام تازه و به روز موجود در سوپرمارکت های در سطح شهر را در کمتر از یک ساعت بدون هزینه پیک به دست مشتریان خود می رساند و و حتی امکان استفاده مشتریان از تخفیفات سوپرمارکت ها را هم برای شما فراهم می کند./ 0 نظر / 13 بازدید